Kontaktujte nás

Pokud potřebujete více informací prosíme, kontaktujte naši oblastní kancelář.

Aviagen Kft


T: +36 96 516 000
F: +36 96 516 001
A: Győr, Hungary

E: officeHU@aviagen.com
Jazyk: čeština - Czech

Vítejte v Aviagenu

Aviagen Broiler Breeders dodává jednodenní kuřata prarodičovských a rodičovských hejn zákazníkům ve 130 zemích po celém světě pod značkami Arbor Acres, Indian River, a Ross. Tyto značky patří mezi nejznámější a nejrespektovanější jména v průmyslu a každá z nich má prokázaný záznam o úspěchu a velkou a loajální globální zákaznickou základnu.

Aviagen také nabízí speciální chovná hejna se záměrem dát zákazníkům flexibilitu ve výběru výrobků a dostát specifickým požadavkům trhu. Rowan Range® je značka speciálních kuřat s různým zabarvením v závislosti na výběru slepic, v současné době jediná v Evropě, která vyhovuje potřebám specifických nebo rozvíjejících se trhů, včetně chovů s pomalým růstem, výběhových a organických chovů. Kohout Yield Plus je první dostupný produkt v Specialty Male od Aviagenu a jeho záměr je produkovat konečný produkt s výrazně větší výtěžností prsní svaloviny.

Úspěšný a dobře zavedený genetický výběrový program Aviagenu trvale podporuje neustálé zlepšování v robustnosti a celkovém zdraví, přičemž kuřata mají zajištěnu maximální úroveň péče a životních podmínek.

       

Technická knihovna

Naše technická knihovna obsahuje materiály vyvinuté Aviagenem na pomoc našim zákazníkům k úspěšnému řízení jejich farem a k dosažení vysoké užitkovosti pomocí našich technologických postupů.

Všechny dokumenty přeložené do češtiny jsou uvedeny níže. Pro stažení ve formátu pdf jednoduše klikněte na titul. Ostatní dokumenty jsou v naší knihovně v angličtině.